Vilnius Town Apartmen

  • 16 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

З Vilnius Town Apartmen можна легко дістатися до таких туристичних об'єктів, як Vilnius Church of Sts. Michael & Constantine, за 5 хвилини пішки. Апартаменти розташовані всього за 1.3 км від залізничного вокзалу Vilnius Bus та всього за 0.7 км від автовокзалу Taraso Sevcenkos st.

Гості, які зупиняються в Vilnius Town Apartmen, можуть користуватися мінікухнею.

Литовський національний драматичний театр розташований за 18 хвилини пішки, а Церква святої Анни - в межах 20-хвилинної прогулянки від апартаментів. Державний єврейський музей Віленського Гаона знаходиться недалеко від помешкання. Вільнюський університет знаходиться лише за 1.5 км. Міжнародний Вільнюса знаходиться в 10 хвилинах їзди на автомобілі.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Vilnius Town Apartmen
Mindaugo 1A
Ціна лише для моб. пристроїв

Mindaugo 1A

218 м від помешкання
USD 93 USD 84
за ніч
Familia Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Familia Apartments

9.2
Блискуче 177 відгуків
268 м від помешкання
USD 126 USD 113
за ніч
Luxury Apartment Self Check-In
Ціна лише для моб. пристроїв

Luxury Apartment Self Check-In

10
Чудово 6 відгуків
283 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Вільнюса
    6 км

    Залізничні вокзали

    Vilnius Bus Station
    1.6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в Vilnius Town Apartmen?
      Так, у Vilnius Town Apartmen дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • Квартира Vilnius Town Apartmen розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Vilnius Bus розташований недалеко від квартири Vilnius Town Apartmen.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Вільнюса
    6 км

    Залізничні вокзали

    Vilnius Bus Station
    1.6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Vilnius Town Apartmen

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити